Системи для деформаційних швів

Вибір деформаційного профілю - це важливий етап облаштування деформаційного шва. Неправильний вибір здатен зруйнувати не тільки сам профіль, але й призвести до пошкодження самого шва (розтріскування підлоги, відколи, деформації). Як результат,  це призводить до досить дорогого ремонту всього об’єкту.

При виборі систем для деформаційних швів потрібно враховувати:

Місце розташування деформаційного шва.

Перш за все визначається місце, куди буде застосовуватися деформаційний шов для якого підбирається профіль : підлога, стіна, стеля, фасад і тд. Шви, що встановлюються в підлогах, найбільше піддаються підвищеному механічному впливу та навантаженням. Шви в стінах та стелях, найчастіше, виконують декоративну функцію. Для швів в фасадах слід враховувати температурне коливання і вітрове навантаження, що притаманні регіону встановлення.

В залежності від місця розташування визначаються всі інші характеристики.

Ширина деформаційного шва.

Ширина деформаційного шва - один з основних параметрів при виборі профілю. Вона повинна бути менша або дорівнювати ширині зазначеної для профілю. Також слід враховувати ступінь руйнування кромки деформаційного шва

Деформації.

Деформації можуть бути горизонтальні та вертикальні. Вони можуть відбуватися під впливом річних температурних коливань, нерівномірного осідання ґрунту (особливо якщо деформаційний шов установлений між будівлями), усадки або осідання будинку, сейсмічних явищ.

Для запобігання руйнуванню будівлі від землетрусу в них передбачають антисейсмічні деформаційні шви. Антисейсмічні деформаційні шви розташовуються так, щоб розділити будівлю на кілька елементів, які будуть незалежними один від одного.

Інтенсивність руху:висока, середня і низька.

Типи транспортних засобів, а також характеристики їх коліс: навантаження на площу і вісь контакту колеса з підлогою.

Гідроізоляція деформаційного шва.

Гідроізоляція є важливим критерієм захисту деформаційного шва, а разом з ним і всього об’єкту,від руйнівного впливу вологи.

Стійкість до агресивних середовищ.

При виборі профілів слід враховувати їх стійкість до можливих агресивних середовищ за умови установлення деформаційного шва на паркінгах, підприємствах хімічної промисловості, харчових виробництвах, лабораторіях.

Компанія має власні розробки щодо облаштування деформаційних швів. Звертайтеся за безкоштовною консультацією до наших спеціалістів, які підберуть технічне рішення згідно індивідуальних особливостей Вашого об’єкту.

Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×