Деформаційні шви в паркінгах

З кожним роком зі збільшенням автомобілів на дорогах збільшуються і темпи будівництва багаторівневих паркінгів. Комфортні та правильно обладнанні паркінги – це невід’ємна  частина інфраструктури сучасного міста. При будівництві надземних та підземних паркінгів важливим  моментом являється конструкція деформаційного шва, його встановлення та герметизація.

Встановлення деформаційного шва в паркінгах – це один з найважливіших етапів в процесі будівництва. Від правильного вибору профілю для деформаційного шва залежить не тільки якість компенсації навантажень і деформацій, що виникають всередині шва, комплексний рух бетонних плит, але й довговічність експлуатації об’єкту.

Ми рекомендуємо використовувати надійні водонепроникні алюмінієві профілі Conecto. Ця система була розроблена з врахуванням постійного механічного впливу та високих навантажень на поверхню паркінгу. Деформаційні профілі витримують значні температурні коливання та убезпечують покриття від протікань.

Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи встановлення деформаційних профілів в паркінгах торгових центрів, житлових комплексів та приватних стоянках. Команда «Stonehenge»  - це неодмінно високопрофесійний результат.

    

    

 

Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×