Деформаційний шов в стіні

Міцність і надійність будівельних конструкцій являються найважливішими вимогами при зведенні будівель і споруд будь-якого призначення. При цьому характеристики міцності основних несучих елементів в значній мірі визначають не тільки довговічність, але і безпеку будівель.

Деформаційний шов в стіні є важливою складовою конструктивної надійності будівель і споруд. Тому влаштуванню деформаційних швів приділяється особлива увага в процесі проектування і будівництва об'єкту.

Значення правильного влаштування деформаційних швів в стінах

Стіни - один з найважливіших елементів будівлі. Вони виконують несучу функцію, приймаючи на себе значне навантаження. Зокрема, стіни приймають навантаження покрівельної конструкції, плит перекриття та інших елементів. Тому не дивно, що стійкість і міцність стін у значній мірі визначає надійність самої будівлі. Крім цього, стіни являють собою огороджувальні конструкції. У зв'язку з цим вони відіграють найважливішу роль в забезпеченні нормальної і комфортною експлуатації внутрішніх приміщень. Тому особлива увага приділяється вибору матеріалу для будівництва стін, який повинен відповідати високим вимогам по міцності. Однак висока міцність матеріалу не є єдиною умовою надійності стін. Велике значення має правильне облаштування деформаційних швів. При цьому, чим міцнішим є стіновий матеріал, тим вищі вимоги  по відношенню до деформаційних швів, які виконують важливу функцію для довговічності стін та всього об’єкту в цілому.

Необхідно розуміти, що будь-яка стіна, яка зовні здається монолітною і нерухомою, досить часто піддається істотним деформаціям. Їх спричиняють різноманітні зовнішні впливи і внутрішні зміни в структурі стінових матеріалів. До основних причин деформацій стін виділяють:

  • річні температурні коливання;
  • нерівномірне осідання ґрунту під вагою будівлі;
  • сейсмічні та вібраційні навантаження і т.д.

В результаті нерівномірної деформації різних ділянок стін можуть виникнути надлишкові напруги, що перевищують межу міцності стіни, в результаті чого з'являються тріщини. Тріщини в стінах не тільки псують зовнішній вигляд, але можуть послужити причиною руйнування конструкції будівлі.

Головним способом, що дозволяє запобігти утворенню тріщин, є влаштування деформаційних швів. Вони ділять всю будівлю на окремі блоки. Правильно встановлений деформаційний шов в стіні зменшує навантаження в місцях можливих деформацій і надає пружності всієї конструкції.

Застосування деформаційних профілів Conecto та оформлення деформаційний швів

Системні рішення Conecto виконують цілий ряд важливих функцій. Перш за все, вони армують деформаційній шов в стіні. Завдяки цьому не з’являються тріщини і не руйнується стіновий матеріал в області шва під впливом навантажень. Крім цього, важливою функцією профілів є естетичне оформлення деформаційних швів.

Деформаційні шви Conecto пройшли випробування і перевірені на практиці нашими спеціалістами. Їх якість дозволяє зберегти цілісність стін і запобігти руйнуванню всієї будівлі.

Наші фахівці розробляють індивідуальні проекти по установці деформаційних швів у будинках будь-якого типу. Компанія має широкий вибір систем деформаційних швів для стін, підлог і стель.

Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×