Питання-відповідь по деформаційним швам

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Відповідь фахівця

Температурний шов в бетоні - це необхідна частина облаштування надійної та якісної підлоги. Температурні шви дозволяють запобігти деформації в монолітній плиті при температурних перепадах і зміні вологісного режиму.

Температурний шов являє собою розріз в конструкції підлоги, який розділяє його на окремі блоки й знімає напругу з поверхні. Після облаштування термошвів, окремі частини конструкції можуть вільно розширюватися, а також переміщатися по відношенню один до одного.

Відповідь фахівця

Сталеві армируючі профілі Conecto виконують функцію незнімної опалубки для влаштування деформаційних швів в промислових підлогах.

Система Conecto Dowel забезпечує оптимальну компенсацію горизонтального переміщення бетонних плит і перешкоджає їх вертикальне переміщення відносно один одного. Це дозволяє попередити руйнування промислової підлоги в умовах експлуатації та впливу навантажень.

Відповідь фахівця

Технологія влаштування деформаційних швів для цих двох типів об'єктів майже нічим не відрізняється. Різниця лише в системах, які застосовуються.

У житлових об'єктах наші фахівці встановлюють профілі для обробки швів у підлогах, які призначені тільки під пішохідні навантаження. Також, для швів у стелях і стінах ми застосовуємо декоративні системи з невеликим видимим елементом.

У комерційних будівлях, таких як торгові і розважальні комплекси, теж використовують профілі для пішохідних навантажень. Для складських приміщень і гіпермаркетів потрібно використовувати профілі для високої та середньої інтенсивності навантажень, що пов'язано, як і з навантаженням, так і з високою прохідністю.

Потрібно відзначити, що в житлових і комерційних об'єктах застосовують гідроізоляційні профілі, які призначені для підземних паркінгів.

Відповідь фахівця

При влаштуванні бетонної підлоги на великих площах необхідно передбачити деформаційні шви, які покликанні компенсувати різницю в навантаженнях або температурах, і тим самим уберегти основу від небажаного розтріскування та руйнування.

Відповідь фахівця

Бетон має властивість зменшуватися в об’ємі  при затвердінні, а призначення деформаційного шва – розширюватися паралельно твердінню бетону, тим самим перешкоджаючи появі небажаних тріщин та розколів в основі.

Також деформаційні шви дозволяють мінімізувати негативний вплив на бетонну підлогу таких факторів, як температурне коливання, нерівномірне осідання ґрунту,  сейсмічні явища.

Відповідь фахівця

Правильний вибір профілю є важливим етапом влаштування шва. Від цього залежить довговічність і надійність підлоги. При виборі профілю для деформаційного шва потрібно враховувати:

  • деформації, які можуть відбуватися під  впливом нерівномірного осідання ґрунту, коливань температури, сейсмічних явищ та інших факторів;
  • інтенсивність руху: низька, середня або висока;
  • тип навантаження: транспортне або пішохідне;
  • тип фінішного покриття підлоги;
  • умови експлуатації: вплив агресивних середовищ. 
  • необхідність гідроізоляції та тп.
Відповідь фахівця

Надійно гідроізолювати деформаційний шов можуть тільки еластичні матеріали, що володіють здатністю розтягуватися / стискатися до потрібних розмірів. Пінопласт цими властивостями не володіє. Сподіватися на те, що сила притиснення бетону до пінопласту не дозволить воді протекти через шов, не обґрунтовано.  Бетон з часом дасть усадку, і пінопласт просто випаде. До того ж, пінопласт відноситься до горючих матеріалів, і використовувати його для заповнення деформаційного шва неприпустимо.

Відповідь фахівця

Влаштувати деформаційні шви в теплу підлогу можна, але існують певні особливості. Правильна організація деформаційних швів забезпечує довговічність і надійність підлоги, а також допомагає уникнути зайвих затрат на ремонт і відновлення зруйнованої при нагріванні бетонної стяжки.

Застосовують різні системи профілів для облаштування деформаційних швів в теплій підлозі. Підбираючи систему , необхідно враховувати вид навантажень, величину деформацій та умови експлуатації. Спеціалісти рекомендують використовувати вбудовані системи деформаційних швів, оскільки вони більш довговічніші, мають меншу та більш привабливішу видиму частину у порівнянні з накладними системами. Накладні системи використовують у випадках ремонтних робіт або коли профіль не був встановлений з самого початку.

Зворотній зв'язок
Задайте питання нашим консультантам, і ми відповімо Вам в найкоротші терміни
Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×