Питання-відповідь

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Відповідь фахівця

При влаштуванні бетонної підлоги на великих площах необхідно передбачити деформаційні шви, які покликанні компенсувати різницю в навантаженнях або температурах, і тим самим уберегти основу від небажаного розтріскування та руйнування.

Відповідь фахівця

Бетон має властивість зменшуватися в об’ємі  при затвердінні, а призначення деформаційного шва – розширюватися паралельно твердінню бетону, тим самим перешкоджаючи появі небажаних тріщин та розколів в основі.

Також деформаційні шви дозволяють мінімізувати негативний вплив на бетонну підлогу таких факторів, як температурне коливання, нерівномірне осідання ґрунту,  сейсмічні явища.

Відповідь фахівця

Правильний вибір профілю є важливим етапом влаштування шва. Від цього залежить довговічність і надійність підлоги. При виборі профілю для деформаційного шву потрібно враховувати:

  • деформації, які можуть відбуватися під  впливом нерівномірного осідання ґрунту, коливань температури, сейсмічних явищ та інших факторів;
  • інтенсивність руху: низька, середня або висока;
  • тип навантаження: транспортне або пішохідне;
  • тип фінішного покриття підлоги;
  • умови експлуатації: вплив агресивних середовищ. Підвищенні санітарно – гігієнічні вимоги;
  • необхідність гідроізоляції та тп.
Відповідь фахівця

Надійно гідроізолювати деформаційний шов можуть тільки еластичні матеріали, що володіють здатністю розтягуватися / стискатися до потрібних розмірів. Пінопласт цими властивостями не володіє. Сподіватися на те, що сила притиснення бетону до пінопласту не дозволить воді протекти через шов, не обґрунтовано.  Бетон з часом дасть усадку, і пінопласт просто випаде. До того ж, пінопласт відноситься до горючих матеріалів, і використовувати його для заповнення деформаційного шва неприпустимо.

Відповідь фахівця

Влаштувати деформаційні шви в теплу підлогу можна, але існують певні особливості. Правильна організація деформаційних швів забезпечує довговічність і надійність підлоги, а також допомагає уникнути зайвих затрат на ремонт і відновлення зруйнованої при нагріванні бетонної стяжки.

Застосовують різні системи профілів для облаштування деформаційних швів в теплій підлозі. Підбираючи систему , необхідно враховувати вид навантажень, величину деформацій та умови експлуатації. Спеціалісти рекомендують використовувати вбудовані системи деформаційних швів, оскільки вони більш довговічніші, мають меншу та більш привабливішу видиму частину у порівнянні з накладними системами. Накладні системи використовують у випадках ремонтних робіт або коли профіль не був встановлений з самого початку.

Зворотній зв'язок
Задайте питання нашим консультантам, і ми відповімо Вам в найкоротші терміни
Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×