Монтаж деформаційних швів

Навіть найнадійніші будівлі, виконані з найякісніших, дорогих і міцних матеріалів, схильні до ризику деформації. Причинами деформації можуть бути різні незалежні від людей чинники, такі як коливання температури повітря, осаду ґрунту, сейсмічного характеру та інші. Щоб запобігти непотрібні деформації під час експлуатації об’єкту спеціально передбачаються деформаційні шви.

На жаль, іноді трапляється так, що про деформаційні шви можуть взагалі забути або знехтувати належною якістю їх встановлення. В такому випадку ми отримуємо глибокі тріщини і розриви в конструкціях.

Наявність правильно підібраних деформаційних швів не гарантує їх правильну роботу. Найчастіше, з метою здешевлення на етапі будівництва, зневажливого ставлення до встановлення швів, недбалого ставлення підрядників до будівлі, деформаційні шви влаштовуються старими неефективними способами - замазкою мастиками, герметиками, заповненням шва просмоленими дошками і т.д.

Наш багаторічний досвід показав, що встановлення деформаційних швів одним способом для різних конструкцій неприйнятно - кожен випадок вимагає індивідуального підходу залежно від ряду факторів - навантаження, ширини шва, способах впливу та ін. Якщо не врахувати цих факторів, то з часом відбувається руйнування деформаційного шва, що в результаті тягне і до руйнування бетону, що є причиною довгого, складного і дорогого ремонту.

Наша компанія пропонує використання якісних профілів марки Conecto для деформаційних швів в підлогах, стінах, стелях, фасадах. Крім того, наші фахівці нададуть Вам професійну допомогу в підборі підходящих товарів, виходячи з особливостей експлуатації майбутнього шва.

Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×