Що таке диформаційні шви

Що таке деформаційний шов? Як правило, причини виникнення деформацій будівель різної конструкції часто залишаються невідомими. Ними, як правило, нехтують в практиці проектування і будівництва, в результаті чого в будівлях з'являються серйозні пошкодження, які важко усунути в процесі експлуатації.

Так, при будівництві та проектуванні споруд різного призначення, потрібно використовувати деформаційний шов, який необхідний для зміцнення всієї будови. Завданням шва є безпека будови від сейсмічних, осадових і механічних впливів. Дана процедура служить додатковим зміцненням будинку, захищає від руйнування, усадки і можливих зрушень і викривлень на ґрунті.

Деформаційний шов - це розріз на будові, який знижує навантаження на частини споруди, чим підвищує стійкість будівлі і рівень його опору до навантажень.

Так, наприклад, деформаційні шви застосовуються при будівництві та проектуванні споруд різної поверховості, при будівництві будинку, в якому з одного боку буде два поверхи, а з іншого три. В такому випадку, та частина будівлі де три поверхи, надає на ґрунт набагато більший тиск, ніж та, де всього два.

Через нерівномірного тиску, ґрунт може просідати, тим самим викликаючи сильний тиск на фундамент і стіни. Від зміни тиску, різні поверхні споруди покриваються мережею тріщин і згодом піддаються руйнуванню.

Для того щоб запобігти деформації елементів конструкції, будівельники застосовують деформаційний шов. Шов розділяє не тільки стіни, але і фундамент, тим самим захищаючи будівлю від руйнування. Має вертикальну форму і розташовується від даху до фундаменту споруди. Таким чином, шов не тільки захищає від руйнування будівлі, але і виявляється додатковим герметиком. Такі шви обов'язково облаштовуються в місцях зіткнення різних ділянок будівлі.

Залиште заявку
і ми зв'яжемося з Вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних
Купити в 1 клік
Ціна за 1 :
К-сть
Сума
1 500
×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни
Відправляючи заявку, я погоджуюся з умовами обробки персональних даних

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×